Moje doświadczenie

     Księgowością zajmuję się od 1994 roku. Obecnie świadczę usługi księgowo-podatkowe dla ponad 100 różnych podmiotów. Działalność opieram głównie na rynku lokalnym, ale w dobie internetu nie mam problemów rozliczając klientów z Warszawy, Lamporecchio czy Göteborga. W 1998 roku zaczęłam obsługiwać firmy zza wschodniej granicy a od 2005 roku współpracuję z klientami świadczącymi usługi w Unii Europejskiej. Poprzez przemyślane decyzje, moi klienci nie są narażeni na konflikt z fiskusem. Powierzają mi nie tylko rozliczenia swoich firm, ale też wiele tajemnic biznesowych. Księgowość to nie tylko suche wprowadzanie danych ale operatywność, wiedza i praktyka, która przekłada się na sukces firmy.

     Specjalizuję się w obsłudze małych i średnich firm, choć moimi klientami bywają także duże firmy działające na rynku od kilkudziesięciu lat. Jako pełnomocnik moich klientów załatwiam wiele formalności związanych z założeniem firmy a także późniejszymi zmianami dotyczącymi jej działania. Pomagam w zakresie wyboru zewnętrznych źródeł finansowania, form opodatkowania i rodzaju prowadzonej dokumentacji. Oferuję pomoc w zakresie sporządzania zeznań i wszelkich deklaracji podatkowych, podpowiadam najkorzystniejszy sposób rozliczeń. Obsługuję także stowarzyszenia, fundacje i wspólnoty mieszkaniowe, dzięki czemu znam specyfikę różnych form organizacyjnych.

     Posiadam kwalifikacje i świetne referencje, ale przede wszystkim długoletnie doświadczenie i praktykę w zawodzie. Współpracuję z kancelarią prawną oraz kancelarią notarialną.

     By stale oferować usługi na jak najwyższym poziomie biorę czynny udział w specjalistycznych szkoleniach. W mojej pracy korzystam ze sprawdzonego oprogramowania oraz profesjonalnych publikacji z dziedziny prawa podatkowego i rachunkowości. Indywidualne podejście do problemu podatnika pozwala mi na wybranie najbardziej stosownego dla niego rozwiązania. Wiem jak ważne jest profesjonalne podejście do spraw finansowych każdego mojego klienta i jak wiele w firmie zależy od dobrze prowadzonej księgowości.

Pamiętaj, nie ma spraw zbyt skomplikowanych. Wielu klientom pomogłam wydostać się z trudnych sytuacji podatkowych czy wybrnąć z pułapek kredytowych.

Kontakt

Armii Krajowej 9/40

22-100 Chełm

(82) 564 32 25

+48 602 500 545

biuromiedzianowska@gmail.com

Prezent na start

gift dla Nowych Klientów

Certyfikat księgowy


Partnerzy